Byty pronájem Praha – aktuální nabídka

Byty k dlouhodobému pronájmu (min. 6 měsíců):

C.101
1+kk

1+kk 40.9 m2

1. podlaží

terasa

Volný od: 09.09.2014

F3.316
2+kk

2+kk 65.8 m2

3. podlaží

balkon

Volný od: 06.10.2014

F3.104
2+kk

2+kk 79.6 m2

1. podlaží

terasa, zahrada

Volný od: 05.09.2014

A.309
3+kk

3+kk 56 m2

3. podlaží

Volný od: 10.09.2014

Po kliknutí na vybraný byt se Vám zobrazí detailní informace - půdorys bytu, fotografie a vstup do 3D prohlídky bytu.
Aktualizace nabídky pronájem bytů Praha probíhá min. jednou týdně. Změna nabídky a vybavení bytů vyhrazena.

Bližší informace o cenách pronájmu bytů Praha Albertov získáte na tel.: (+420) 602 22 66 33.

V ceně pronájmu jsou již zahrnuty služby recepce, správy nemovitostí, kamerový systém, odpady a el. energie společných prostor. Cena nezahrnuje zálohové platby na energie (el. energie, voda, topení).

Albertov Rental Apartments - byty pronájem Praha - nabízí více než jen byty k pronájmu. Pronájem bytů Praha je celkový koncept jedinečných a kvalitních služeb spojených s bydlením. Areál disponuje 269 byty, z nichž většina je dlouhodobě obsazena našimi spokojenými klienty. V Albertov Rental Apartments naleznete komfort hotelu s pohodlím domova.

Informace o areálu - byty pronájem Praha

Klidná lokalita

Všechny nabízené byty na pronájem skýtají nádherné bydlení pod Vyšehradem v historickém centru Prahy. Albertov na Praze 2 je klidným a krásným místem pro pestrý život s rychlou dostupností do centra. Díky výborné poloze v centru města budete mít vše na dosah ruky. Vyberte si u nás nový, elegantně zařízený byt.

Více »

Komplexní služby

Albertov Rental Apartments - byty pronájem Praha - je rezidenční areál založený na souhře bezpečí, maximálního pohodlí a moderního stylu bydlení „all inclusive“. Pronájem bytů Praha je od přímého majitele, tedy bez provize realitní kanceláři. Byty jsou součástí bezpečného, uzavřeného areálu s recepcí. Celý areál, včetně podzemních garáží, je stále monitorován kamerami. Praha je rušné město, proto bezpečí domova ocení rodiny i jednotlivci.

Více »

Obchodní centrum

Plně vybavené obchodní centrum,
restaurace, banka, lékárna, podzemní parkování... Albertov Rental Apartments – byty pronájem Praha – nabízí bydlení v nádherném prostředí s kompletním servisem. Pronájem bytů Praha na Albertově Vám zajistí, že budete mít u nás vše snadno na dosah a jen pár kroků od domova.

Více »