Obchodní centrum přímo v areálu

Součástí rezidenčního areálu Albertov Rental Apartments v městské části Praha 2 je kompletně vybavené obchodní centrum, které vám zaručí, že naše nájemní apartmány skýtají skutečně luxusní bydlením ve stylu „all inclusive“. Vychutnejte si pronájem apartmánu v Praze se všemi výhodami, které náš areál přináší.

Otevírací doba

Pondělí: 11:00-24:00
Uterý: 11:00-24:00
Středa: 11:00-24:00
Čtvrtek: 11:00-24:00
Pátek: 11:00-24:00
Sobota: 11:00-24:00
Neděle: 11:00-23:00

 

Restaurace Potrefená Husa Albertov

Prostřednictvím restaurace Potrefená husa Albertov se přenesete do velmi příjemné atmosféry skýtající gastronomické zážitky. Ať už si zvolíte posezení na zahradě, v restauraci nebo na baru, vždy si vychutnáte požitek z kvalitních pokrmů a nápojů z čerstvých surovin prověřeného původu.

Moderní design interiéru a zahrady, včetně vnitřního a venkovního grilu, ještě umocní tuto výjimečnou atmosféru. Jistě také oceníte otevřenou kuchyň, propojenou s restaurací, která je dominantou této části podniku Potrefená husa Albertov. Můžete se tak těšit nejen z ověřených pokrmů tradiční české kuchyně, ale i trendů moderní gastronomie, a také z umu zkušeného týmu kuchařů.

Specialitou podniku jsou grilované steaky z kvalitních farmářských chovů, které jsou připravovány přímo před vámi. V obou patrech se nacházejí bary s pestrou nabídkou osmi druhů čepovaných piv z portfolia pivovaru Staropramen, dále vybraných vín a destilátů, a v neposlední řadě skvěle připravených koktejlů.

Těšíme se na vaši návštěvu

Telefon: +420 236 071 028

E-mail: info@phalbertov.cz

 

www.phalbertov.cz

<p>Restaurace Potrefená Husa Albertov</p>
<p>Restaurace Potrefená Husa Albertov</p>
<p>Restaurace Potrefená Husa Albertov</p>

Otevírací doba

Nonstop

Bankomat České spořitelny

Kořeny České spořitelny sahají až do roku 1825, kdy zahájila činnost Spořitelna česká, nejstarší právní předchůdce České spořitelny. Na tradici českého a později československého spořitelnictví navázala v roce 1992 Česká spořitelna jako akciová společnost. Téměř pět a půl milionu klientů, které dnes Česká spořitelna má, hovoří zcela jasně o jejím pevném postavení na českém trhu.

<p>Bankomat České spořitelny</p>

Otevírací doba

Pondělí - Sobota 7:00 - 21:00
Neděle 8:00 - 21:00

Supermarket Lidl

Zajímá Vás, jak daleko to budete mít v Albertov Rental Apartments do nejbližšího obchodu? Pár pater výtahem! Ve společném suterénu nájemního areálu totiž budete mít k dispozici supermarket, rozšířený o prodej čerstvého masa a uzenin a nebude chybět ani pekárna s úplně čerstvými výrobky přímo z vlastní pece. Supermarket Vám na 1400 m2 prodejní plochy nabídne svůj kompletní sortiment.

Prodejna denního tisku

Také si rádi přečtete čerstvé novinky klasicky na novinovém papíře? Nebo snad jen hledáte váš oblíbený časopis? Prodejna denního tisku kousek od vašeho apartmánu je vám denně k dispozici s pestrou nabídkou titulů.

<p>Supermarket Lidl</p>
<p>Supermarket Lidl</p>

Otevírací doba

Pondělí - Čtvrtek 7:30 - 18:00
Pátek 7:30 - 16:00

Zdravotnické potřeby

Na českém trhu působí firma DMA Praha s.r.o. již od roku 1998 a v současné době je na našem trhu jedním z největších dovozců a prodejců kompenzačních, ortopedických a rehabilitačních pomůcek pro seniory a tělesně postižené. Nabízí kompletní sortiment zdravotních pomůcek a také plný informační a poradenský servis.

Prioritou společnosti DMA Praha je maximální spokojenost všech zákazníků, a proto nabízí funkčnost a spolehlivost, originální a moderní design, pečlivě vybrané materiály, precizní a důmyslné zpracování a rychlý servis. Díky dlouholeté zkušenosti a kreativitě pracovníků vám přináší stále nové inovace, pokrok a zdokonalování. 
Kompletní sortiment naleznete na www.dmapraha.cz

Telefon: +420 261 222 150

<p>Zdravotnické potřeby</p>
<p>Zdravotnické potřeby</p>

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 10:00 - 18:00

Kuchyňské studio INTERIÉR ČÁP

Kuchyňské studio INTERIÉR ČÁP, s.r.o. bylo založeno v roce 1995 a je rodinnou společností se stabilním složením spolupracovníků.

Filosofií firmy je navrhovat a realizovat vyzkoušené, přesto však individuální konstrukce a sestavy kuchyňského zařízení ze sortimentu renomovaných výrobců. Jen tak může být zajištěna spokojenost jednotlivých klientů. INTERIÉR ČÁP klade důraz především na kvalitu dodavatelů, s nimiž má dlouholeté a pevné partnerství.

www.kuchyne-cap.cz 

<p><span>Kuchyňské studio INTERIÉR ČÁP</span></p>
<p><span>Kuchyňské studio INTERIÉR ČÁP</span></p>

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 9:30 - 18:00

Optika - brýle jsou stylové

Přijďte si vybrat do optiky, která je součástí obchodního centra v areálu nájemního komplexu! Zjistíte, že brýle nemusí být jen praktická zdravotní pomůcka, ale stále častěji i skvělý módní doplněk, který podtrhne Váš jedinečný styl.

Telefon: +420 734 446 085

www.optik-zilka.cz 

<p>Optika - brýle jsou stylové</p>

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.