O nás - Albertov Rental Apartments

Provozovatelem komplexu Albertov Rental Apartments je společnost CTR Albertov a.s., která je součástí skupiny CTR group a.s.  Byla založena v roce 1995 s jedinečnou myšlenkou vybudovat unikátní projekt nájemního bydlení, jenž nemá v České republice obdoby.

Uzavřený areál s 269 plně a moderně zařízenými apartmány, jehož součástí je obchodní centrum i podzemní parkoviště, se nachází v historické části Prahy, přímo pod Vyšehradem.  Naše filozofie spočívá v komplexnosti poskytovaných služeb a flexibilní době pronájmu.

Podstatu projektu Albertov Rental Apartments vystihuje heslo: „Pocit domova s pohodlím hotelu.

Pronájem zařízených bytů
1+kk až 4+kk

 • bez provize, přímo od majitele
 • krásná lokalita v centru Prahy
 • plně vybavené apartmány
 • nadstandardní služby

Krátkodobý pronájem bytů
od 1 týdne

 • minimální doba pronájmu 1 týden
 • výborná dopravní dostupnost
 • plně vybavená kuchyň s kávovarem
 • wi-fi, TV, satelit

Kontakty

Recepce: (+420) 725 590 057

Email: info@albertov.eu 

Adresa: Horská 2107/2d, 120 00 Praha

Služby v areálu

Recepce

24/7 emergency služby

Parkování

podzemní parkoviště pro 300 aut

Obchodní centrum

supermarket, optika, bankomat atd.

Restaurace

s donáškou zdarma
do bytu

Projekt Albertov Rental Apartments

Pronájem bytu v Praze bez realitky a bez provizeZájem o pronájem apartmánů v Praze stále roste. Náš projekt Albertov Rental Apartments nabízí apartmány k pronájmu v jedinečném prostředí historické Prahy a zároveň poskytuje ty nejkvalitnější služby pro Vaši maximální spokojenost a komfortní bydlení. Díky nadstandardním službám se naše apartmány v Praze posouvají v komplexní nabídce na špičkovou úroveň.

Pronájem apartmánu se širokou škálou služeb

Výjimečný projekt rezidenčního bydlení je založen na souhře komplexnosti poskytovaných služeb špičkové kvality a ojedinělé atmosféry historického místa a současně centra Prahy. Při pronájmu apartmánu můžete využít nejen podzemních garáží, ale i služeb recepce, kde Vám ochotně pomůžeme řešit otázky spojené s bydlením, zajistíme vám taxi nebo vám poradíme kam za kulturou a sportem.

Bezpečí, kvalitní servis a zdravé životní prostředíBydlení přímo v historickém centru Prahy

Areál Albertov Rental Apartments se nachází v samotném srdci historické části naší krásné metropole, v poklidné a malebné lokalitě Prahy 2, blízko starobylého Vyšehradu a opevněných zdí, někdejší hranice Nového Města. Rezidenční komplex je součástí Pražské památkové rezervace, proto je zdejší atmosféra tak příjemná a jedinečná. 

Pár kroků do obchodu

Součástí rezidenčního areálu je malé obchodní centrum, ve kterém naleznete například supermarket, oční optiku, bankomat či restauraci.

 

Pronájem apartmánu s možností nadstandardních služebKompletně zařízené apartmány k pronájmu

Albertov Rental Apartments zajistí rezidentům kompletní nabídku služeb, a zároveň také výjimečně pohodlné bydlení v centru Prahy. Apartmány jsou plně vybavené nábytkem na míru a poskytují dostatek úložných prostor. Doménou našich apartmánů je vysoká kvalita a moderní styl interiérů.

Bezpečí, kvalitní servis a příjemné prostředí

Areál Albertov Rental Apartments je uzavřené a bezpečné místo, kde velice dbáme na čisté životní prostředí. Staráme se o zeleň v areálu, recyklujeme odpady, apartmány zařizujeme kvalitními a energeticky úspornými spotřebiči.

 

Pomáháme v obtížných situacích

Albertov Rental Apartments nezapomíná ani na svoji morální povinnost a v rámci charitativní činnosti podporuje např. děti umístěné v Klokáncích a další projekty na pomoc potřebným.

 • Nádherné apartmány v Praze na romantickém místě pod Vyšehradem 
 • Plně zařízené a kvalitně vybavené apartmány. V každém je k dispozici moderní nábytek a vybavení: LCD televize, myčka, pračka, sušička, připojení na internet
 • Uzavřený a bezpečný rezidenční areál se službami recepce a kamerovým systémem
 • Ve vybraných apartmánech je k dispozici vinotéka, lihový krb, moderní nepřímé osvětlení či sauna
 • Propracované sadové a zahradnické úpravy
 • Obchodní centrum v rezidenčním areálu – restaurace, supermarket, optika, bankomat
 • Uzavřené podzemní parkoviště

 

O nás - Albertov Rental Apartments
O nás - Albertov Rental Apartments

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.