Život v areálu

Novinky, aktuality a zajímavosti z Albertov Rental Apartments. Najdete zde aktuální informace, můžete si přečíst zajímavosti z historie Albertova, rozhovory a představení prodejen v obchodním centru.

DMA – prodejna kompenzačních pomůcek

DMA – prodejna kompenzačních pomůcek

20.06.2016/Naše obchodní centrum v areálu Albertov Rental Apartments se rozšířilo o novou prodejnu zdravotnického vybavení. Jedná se o jednu z poboček společnosti DMA Praha, která nabízí široký sortiment kompenzačních pomůcek, které pomáhají nejen tělesně postiženým a seniorům.

Německá kvalita kuchyní ze studia ČÁP

Německá kvalita kuchyní ze studia ČÁP

04.03.2016/Když pan Pučálka odcházel počátkem 90. let na zkušenou jako vyučený truhlář a absolvent uměleckoprůmyslové školy do Vídně, netušil, že mu cesta předurčí další životní kroky.

<p>Pro solidní brýle do Optiky Žilka</p>

Pro solidní brýle do Optiky Žilka

16.02.2015/Výhodou bydlení v areálu Albertov Rental Apartments je blízkost obchodů a služeb mnoha zaměření. Jedním z nich je i špičková optika Blahoslava Žilky. Designový interiér, výběr z předních kvalitních obrub i čoček, a hlavně přátelský a odborný personál dělají z obchodu místo, kam se klienti rádi vracejí.

<p>Výstavba Albertov Rental Apartments ve 30 sekundách</p>

Výstavba Albertov Rental Apartments ve 30 sekundách

16.09.2014/Video složené z 23 fotografií zachycuje dvouletou výstavbu areálu Albertov Rental Apartments.

<p>Albertov – bydlení od pravěku</p>

Albertov – bydlení od pravěku

28.08.2014/Víte, že bydlíte v místech s pradávnou historií? Rozsáhlý archeologický průzkum prokázal, že tato místa byla obydlena již v pravěku před více než 7 000 lety.

Potrefená husa: Kuchař téměř u vás doma

Potrefená husa: Kuchař téměř u vás doma

13.03.2014/Máte hlad, chuť na pořádné jídlo nebo si chcete jen posedět a pobavit se s přáteli? Jako rezidenti Albertov Rental Apartments to máte jen pár kroků do restaurace Potrefená husa.

<p>Z dalekého Baku na Albertov</p>

Z dalekého Baku na Albertov

04.03.2014/S některými z nich se znáte osobně, od jiných by vám byla povědomá tvář a s mnohými se možná jen míjíte. Představujeme vám první z našich rezidentů: Oksana Ahmadzada z Ázerbájdžánu.

Na křídlech nad Albertovem

Na křídlech nad Albertovem

11.02.2014/Představte si, že je léto a vy máte křídla. Stačí je roztáhnout a vzlétnout a otevře se vám krásný výhled na okolí Albertova.

Albertov a dr. Eduard Albert

Albertov a dr. Eduard Albert

05.02.2014/Víte, proč se Albertov jmenuje Albertov? Po Eduardu Albertovi, slavném chirurgovi a renesančním badateli z konce 19. století.

Krátkodobé pronájmy od ledna levněji

Krátkodobé pronájmy od ledna levněji

01.01.2014/Již přes půl roku nabízíme pronájem apartmánů i pro krátkodobé ubytovaní. V období leden až srpen ještě levněji.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.