Pronájem apartmánu 2+kk, 60.7 m2, 2. podlaží, Praha, E.209

obsazeno 34 900 CZK / měsíc

Pronájem apartmánu 2+kk E.209

Kompletně zařízený – prostorný byt – apartmán 2 kk se SAUNOU k pronájmu v Praze v Albertov Rental Apartmens.

Pro Vaše komfortní a pohodlné bydlení je interiér apartmánu vybaven designovým nábytkem, v obývacím pokoji dřevěnými podlahami s příjemným podlahovým topením, pohodlnou sedací soupravou, velkými okny, které apartmán velmi provzdušňují a prosvětlují. Pro zábavu Vám poslouží televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů, pokrytí rychlého wi-fi připojení k internetu po celém apartmánu je samozřejmostí. Pro milovníky vína je v obývacím pokoji umístěna kvalitní vinotéka značky Baumatic.

Plně vybavený kuchyňský kout je zařízen moderními spotřebiči, které usnadní Vaši práci v kuchyni, včetně praktické myčky nádobí.

Velkorysé šatní skříně v ložnici zajistí dostatek úložného prostoru a pro Váš komfortní spánek je postel vybavena kvalitními anatomickými matracemi vhodnými i pro alergiky.

Velkou předností apartmánu, která láká k příjemné relaxaci je sauna.

Koupelna s příjemným podlahovým topením je vybavena praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením a nezbytnou pračkou se sušičkou prádla.

Krásný, slunný apartmán uspokojí veškeré představy náročného klienta o pohodlném a komfortním bydlení.  Apartmán se nachází ve 2. patře budovy jedinečného, uzavřeného rezidenčního komplexu šesti nájemních budov v žádané lokalitě Prahy 2, pár zastávek od centra a hlavních pražských historických památek, zastávka tramvaje přímo před rezidencí. Nákupní možnosti i vyhlášená restaurace jsou součástí areálu. Možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, pohodlně se výtahem dostanete ke svému apartmánu.

Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu v rezidenci Albertov Rental Apartments. 

Vybavení bytu

lednice
lednice
myčka na nádobí
myčka na nádobí
pračka, sušička
pračka, sušička
wi-fi
wi-fi
TV / satelit
TV / satelit
podlahové topení
podlahové topení
vinotéka
vinotéka
Sauna
Sauna
Třída B – velmi úsporná
Třída B – velmi úsporná
Plán bytu v PDF

Recepce

24/7 emergency služby

Parkování

podzemní parkoviště pro 300 aut

Obchodní centrum

supermarket, optika, bankomat atd.

Restaurace

s donáškou zdarma
do bytu

Kontaktní formulář


Jak dlouho / do kdy byste u nás rád/a bydlel/a?

Kde nás najdete

Mapa areálu

Co o pronájmu apartmánů říkají naši rezidenti

Tři roky jsme zde bydleli a bylo o nás vždy perfektně postaráno. Děkuji celému Albertovskému týmu (a také Máše, naší „víle“ na úklid), který odváděl vynikající práci. Jennifer

Kontakt

Recepce: (+420) 725 590 057
Email: recepce@albertov.eu
Adresa: Horská 2107/2d, 120 00 Praha 2, CZ