Pronájem apartmánu 2+kk, 61.6 m2, 4. podlaží, Praha, D.437

obsazeno 31 200 CZK / měsíc

Pronájem apartmánu 2+kk D.437

Pronájem v Praze – kompletně zařízený byt – apartmán 2 kk s balkonem

Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu. Bydlení v Albertov Rental Apartments.

Komfortní apartmán sestává z prostorného, světlého obývacího prostoru, ložnice s postelí s kvalitními anatomickými matracemi, koupelny a samostatné toalety. Interiér apartmánu je zařízen moderním designovým nábytkem, kvalitními světly a velkými okny, které vnáší do apartmánu vzdušnost a naplňují jej světlem. Kvalitní dřevěné podlahy s příjemným podlahovým topením dodávají apartmánu jistou dávku komfortu. Pohodlnou rozkládací sedací soupravu můžete využít pro případné hosty, kteří jsou v Albertov Rental Apartments vítáni.

Pro Vaše kulinářské umění je kuchyňský kout vybaven moderními spotřebiči, které usnadní Vaší práci v kuchyni. Sklo-keramická varná deska, digestoř, myčka nádobí, elektrická trouba, mikrovlnná trouba a lednice se samostatným mrazákem.

Pro Vaši zábavu je zde televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů, rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí.

Předností apartmánu je nádherná terasa s malebným výhledem do zeleně.

Apartmán se nachází ve 4. patře budovy uzavřeného rezidenčního komplexu šesti nájemních budov, v klidné části Prahy pod Vyšehradem, přesto nedaleko centra. Možnost garážového stání pod areálem, výtahem se dostanete přímo k Vašemu apartmánu. Nákupní možnosti i restaurace jsou též v areálu.

Bydlení zde uspokojí představy i nejnáročnějšího klienta o komfortním a pohodlném bydlení, to je bydlení v Albertov Rental Apartments. 

Vybavení bytu

lednice
lednice
myčka na nádobí
myčka na nádobí
pračka, sušička
pračka, sušička
wi-fi
wi-fi
TV / satelit
TV / satelit
podlahové topení
podlahové topení
Třída B – velmi úsporná
Třída B – velmi úsporná
Plán bytu v PDF

Recepce

24/7 emergency služby

Parkování

podzemní parkoviště pro 300 aut

Obchodní centrum

supermarket, optika, bankomat atd.

Restaurace

s donáškou zdarma
do bytu

Kontaktní formulář


Jak dlouho / do kdy byste u nás rád/a bydlel/a?

Kde nás najdete

Mapa areálu

Co o pronájmu apartmánů říkají naši rezidenti

Chtěla bych vám poděkovat za veškerou pomoc během všech těchto měsíců. Každý den mého pobytu byl díky celému vašemu týmu příjemný. Od prvního do posledního dne jste byli vysoce profesionální. Můžu vás ujistit, že Albertov Rental Apartments doporučím všem, co budou hledat v Praze bydlení. Elena

Kontakt

Recepce: (+420) 725 590 057
Email: recepce@albertov.eu
Adresa: Horská 2107/2d, 120 00 Praha 2, CZ