Pronájem apartmánu 1+kk, 37.8 m2, 2. podlaží, Praha, B.201A

obsazeno 23 400 CZK / měsíc

Pronájem apartmánu 1+kk B.201A

Kompletně zařízený byt – apartmán 1 kk s terasou k pronájmu v Praze v Albertov Rental Apartments

Apartmán splní veškeré představy náročného klienta o komfortním a pohodlném bydlení.

Prostorný, světlý apartmán je pro Vás zařízen moderním, designovým nábytkem, pohodlnými křesly, plně vybaveným kuchyňským koutem, kvalitní dřevěnou podlahou s příjemným podlahovým topením. Velké okno, s možností vstupu na terasu se zahradním nábytkem, apartmán prosvětluje a vdechuje interiéru živost.

Pro větší dostatek místa je obývací pokoj vybaven praktickou, jednoduše sklopnou postelí s komfortními anatomickými matracemi. Pro příjemnější a jednodušší práci v kuchyni, je kuchyň vybavena moderními a kvalitními spotřebiči: sklo-keramickou varnou deskou, digestoří, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, praktickou myčkou nádobí, lednicí s mrazákem. Televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů a rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí.

Důležitou stránkou apartmánu je dostatek úložného místa – to velkoryse splňují vestavné skříně v chodbě. Výhodou je též prostorná komora.

Koupelna je vybavena komfortním podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením a nezbytnou pračkou se sušičkou.

Krásný, prostorný apartmán se nachází ve 2. patře budovy jedinečného, rezidenčního komplexu šesti nájemních budov v Albertov Rental Apartments. Pár zastávek od centra a hlavních pražských památek, zastávka tramvaje přímo před rezidencí. Nákupní možnosti, lékárna, vyhlášená restaurace v areálu. Možnost komfortního garážového stání v podzemních garážích, výtahem se pohodlně dostanete přímo před Váš apartmán. Sportovní vyžití v okolí, cyklostezka, běžecká i inline dráha podél Vltavy. Rozlehlý park Folimanka s velkým hřištěm pro děti v těsné blízkosti.

Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu v Albertov Rental Apartments.

Vybavení bytu

podlahové topení
podlahové topení
vinotéka
vinotéka
myčka na nádobí
myčka na nádobí
pračka, sušička
pračka, sušička
wi-fi
wi-fi
TV / satelit
TV / satelit
lednice
lednice
balkon
balkon
Třída B – velmi úsporná
Třída B – velmi úsporná
Plán bytu v PDF

Recepce

24/7 emergency služby

Parkování

podzemní parkoviště pro 300 aut

Obchodní centrum

supermarket, optika, bankomat atd.

Restaurace

s donáškou zdarma
do bytu

Kontaktní formulář


Jak dlouho / do kdy byste u nás rád/a bydlel/a?

Kde nás najdete

Mapa areálu

Co o pronájmu apartmánů říkají naši rezidenti

Moc děkuji za vynikající služby a pomoc během posledních dvou let. Jsem moc spokojená. Děkuji celému týmu Albertov Rental Apartments. Carsten

Kontakt

Recepce: (+420) 725 590 057
Email: recepce@albertov.eu
Adresa: Horská 2107/2d, 120 00 Praha 2, CZ