Pronájem bytu v Praze bez realitky a bez provize v klidném rezidenčním areálu

Pronájem bytů Praha - Albertov Rental Apartments Pronájem bytů Praha - Albertov Rental Apartments Pronájem bytů Praha - Albertov Rental Apartments Pronájem bytů Praha - Albertov Rental Apartments Pronájem bytů Praha - Albertov Rental Apartments Pronájem bytů Praha - Albertov Rental Apartments

Rezidenční areál Albertov Rental Apartments se nachází v malebné a romantické části centra Prahy v těsné blízkosti historické památky Vyšehrad. Uzavřený a bezpečný areál nabízí celkem 269 moderních, kompletně zařízených, komfortních bytů v 6 samostatných budovách o 3 až 7 nadzemních podlažích. Součástí areálu jsou také podzemní garáže.

Největší důraz klademe na soukromí, pohodlí a spokojenost rezidentů, kteří si přejí kvalitní, komfortní a útulný pronájem bytů v centru Prahy.

Apartmány a byty k pronájmu bez realitky

Zájem o pronájem apartmánů a bytů v Praze bez realitky a bez provize stále roste. Unikátní projekt Albertov Rental Apartments nabízí volné apartmány a byty na pronájem v jedinečném prostředí městské části Praha 2 a zároveň poskytuje ty nejkvalitnější služby pro Vaši maximální spokojenost a komfortní bydlení. Díky nadstandardním službám se naše byty v Praze posouvají v komplexní nabídce na špičkovou úroveň.

Nekomplikovaný pronájem bytů bez realitky a bez provize Vám ušetří mnoho starostí i peněz.

Pronájem apartmánu s možností nadstandardních služeb

Výjimečný projekt rezidenčního bydlení je založen na souhře komplexnosti poskytovaných služeb špičkové kvality a ojedinělé atmosféry historického místa a současně centra Prahy. Při pronájmu bytu můžete využít nejen podzemních garáží, ale i služeb recepce, kde Vám ochotně pomůžeme řešit otázky spojené s bydlením, zajistíme vám taxi či zasedací místnost nebo vám poradí kam za kulturou a sportem.

Bydlení přímo v historickém centru Prahy

Areál Albertov Rental Apartments se nachází v samotném srdci historické části naší krásné metropole, v poklidné a malebné lokalitě Prahy 2, blízko starobylého Vyšehradu a opevněných zdí, někdejší hranice Nového Města. Rezidenční komplex je součástí Pražské památkové rezervace, proto je zdejší atmosféra tak příjemná a jedinečná.

Pár kroků do obchodu

Váš apartmán bude jen pár kroků od kvalitního, kompletně vybaveného obchodního centra, které je součástí rezidenčního areálu. Najdete zde například supermarket s řeznictvím a lahůdkářstvím, oční optiku, lékárnu, banku či restauraci.

Kompletně zařízené byty k pronájmu

Pronájem bytu zajistí rezidentům nejen kompletní nabídku plnohodnotných služeb, ale také výjimečně pohodlné bydlení v centru Prahy. Apartmány jsou plně vybavené nábytkem na míru a poskytují dostatek úložných prostor. Díky jejich vysoké kvalitě dosahují interiéry moderního a elegantního stylu.

Bezpečí, kvalitní servis a zdravé životní prostředí

Areál Albertov Rental Apartments je uzavřené a bezpečné místo, kde velice dbáme na čisté životní prostředí. Staráme se o zeleň v areálu, recyklujeme odpady, byty zařizujeme kvalitními a energeticky úspornými spotřebiči.

Pomáháme dětem v obtížných situacích

Albertov Rental Apartments nezapomíná ani na svoji morální povinnost a v rámci charitativní činnosti podporuje děti umístěné v Klokáncích, jež zřizuje Fond ohrožených dětí.

  • Nádherné byty v Praze na romantickém místě pod Vyšehradem, pronájem bez provize
  • Plně zařízené a kvalitně vybavené apartmány. V každém je k dispozici moderní nábytek a vybavení: LCD televize, myčka, pračka, sušička, připojení na internet.
  • Uzavřený a bezpečný rezidenční areál, monitorovaný kamerami (včetně podzemního parkovacího stání), k dispozici je služba recepce.
  • Ve vybraných bytech k dispozici vinotéka, lihový krb, moderní nepřímé osvětlení či sauna. 
  • Propracované sadové a zahradnické úpravy.
  • Obchodní centrum v rezidenčním areálu – restaurace, supermarket, řeznictví, lékárna, optika, banka, květinářství.
  • Uzavřené podzemní parkoviště.
  • Vše je nové – moderně zařízené s luxusně vybavenými byty k pronájmu bez provize, bez realitky, přímo od majitele.
Pronájem bytů Praha - Albertov Rental Apartments Pronájem bytů Praha - Albertov Rental Apartments

Luxusní byty - Praha 5