Pronájem bytu v Praze bez realitky a bez provize v klidném rezidenčním areálu

Apartmány a byty k pronájmu bez realitky

Rezidenční areál Albertov Rental Apartments se nachází v malebné a romantické části centra Prahy v těsné blízkosti historické památky Vyšehrad. Uzavřený a bezpečný areál nabízí celkem 269 moderních, kompletně zařízených, komfortních bytů v 6 samostatných budovách o 3 až 7 nadzemních podlažích. Součástí areálu jsou také podzemní garáže. Největší důraz klademe na soukromí, pohodlí a spokojenost rezidentů, kteří si přejí kvalitní, komfortní a útulný pronájem bytů v centru Prahy.

Pronájem zařízených bytů
1+kk až 4+kk

 • bez provize, přímo od majitele
 • krásná lokalita v centru Prahy
 • plně vybavené byty
 • nadstandardní služby

Krátkodobý pronájem bytů
od 1 týdne

 • minimální doba pronájmu 1 týden
 • výborná dopravní dostupnost
 • plně vybavená kuchyň s kávovarem
 • wi-fi, TV, satelit

Kontakty

Recepce: (+420) 236 071 000
(+420) 725 590 057

Email: recepce@albertov.eu

Adresa: Horská 2107/2d, 120 00 Praha

Služby v areálu

Recepce

24/7 emergency služby

Parkování

podzemní parkoviště pro 300 aut

Obchodní centrum

supermarket, lékárna, květinářství atd.

Restaurace

s donáškou zdarma
do bytu

Unikátní projekt Albertov Rental Apartments

Pronájem bytu v Praze bez realitky a bez provizeZájem o pronájem bytů Praha bez realitky a bez provize stále roste. Unikátní projekt Albertov Rental Apartments nabízí volné apartmány a byty na pronájem v jedinečném prostředí městské části Praha 2 a zároveň poskytuje ty nejkvalitnější služby pro Vaši maximální spokojenost a komfortní bydlení. Díky nadstandardním službám se naše byty v Praze posouvají v komplexní nabídce na špičkovou úroveň.

Nekomplikovaný pronájem bytu v Praze bez realitky a bez provize Vám ušetří mnoho starostí i peněz.

Pronájem apartmánu s možností nadstandardních služeb

Výjimečný projekt rezidenčního bydlení je založen na souhře komplexnosti poskytovaných služeb špičkové kvality a ojedinělé atmosféry historického místa a současně centra Prahy. Při pronájmu bytu můžete využít nejen podzemních garáží, ale i služeb recepce, kde Vám ochotně pomůžeme řešit otázky spojené s bydlením, zajistíme vám taxi či zasedací místnost nebo vám poradí kam za kulturou a sportem.

Bezpečí, kvalitní servis a zdravé životní prostředíBydlení přímo v historickém centru Prahy

Areál Albertov Rental Apartments se nachází v samotném srdci historické části naší krásné metropole, v poklidné a malebné lokalitě Prahy 2, blízko starobylého Vyšehradu a opevněných zdí, někdejší hranice Nového Města. Rezidenční komplex je součástí Pražské památkové rezervace, proto je zdejší atmosféra tak příjemná a jedinečná.

Pár kroků do obchodu

Váš apartmán bude jen pár kroků od kvalitního, kompletně vybaveného obchodního centra, které je součástí rezidenčního areálu. Najdete zde například supermarket s řeznictvím a lahůdkářstvím, oční optiku, lékárnu, banku či restauraci.

Pronájem apartmánu s možností nadstandardních služebKompletně zařízené byty k pronájmu

Pronájem bytů Praha zajistí rezidentům nejen kompletní nabídku plnohodnotných služeb, ale také výjimečně pohodlné bydlení v centru Prahy. Apartmány jsou plně vybavené nábytkem na míru a poskytují dostatek úložných prostor. Doménou našich apartmánů je vysoká kvalita a moderní elegantního styl interiérů.

Bezpečí, kvalitní servis a zdravé životní prostředí

Areál Albertov Rental Apartments je uzavřené a bezpečné místo, kde velice dbáme na čisté životní prostředí. Staráme se o zeleň v areálu, recyklujeme odpady, byty zařizujeme kvalitními a energeticky úspornými spotřebiči.

Pomáháme dětem v obtížných situacích

Albertov Rental Apartments nezapomíná ani na svoji morální povinnost a v rámci charitativní činnosti podporuje děti umístěné v Klokáncích, jež zřizuje Fond ohrožených dětí.

 • Nádherné byty v Praze na romantickém místě pod Vyšehradem, pronájem bytu v Praze bez provize
 • Plně zařízené a kvalitně vybavené apartmány. V každém je k dispozici moderní nábytek a vybavení: LCD televize, myčka, pračka, sušička, připojení na internet.
 • Uzavřený a bezpečný rezidenční areál, monitorovaný kamerami (včetně podzemního parkovacího stání), k dispozici je služba recepce.
 • Ve vybraných bytech k dispozici vinotéka, lihový krb, moderní nepřímé osvětlení či sauna.
 • Propracované sadové a zahradnické úpravy.
 • Obchodní centrum v rezidenčním areálu – restaurace, supermarket, řeznictví, lékárna, optika, banka, květinářství.
 • Uzavřené podzemní parkoviště.
 • Vše je nové – moderně zařízené s luxusně vybavenými byty k pronájmu bez provize, bez realitky, přímo od majitele.
Pronájem bytu v Praze bez realitky a bez provize v klidném rezidenčním areálu Pronájem bytu v Praze bez realitky a bez provize v klidném rezidenčním areálu
Dejte sbohem hotelu
a pojďte
k nám.
1750
Kč/noc
Apartmán
Apartmány Praha Albertov cena