Lokalita - klidné bydlení v centru Prahy

Kde najdete Albertov Rental Apartments?

Komplex nájemních apartmánů se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 2, pronájem apartmánu Praha v těsném sousedství starobylého Vyšehradu. Areál je součástí Pražské památkové rezervace – přirozenou hranici areálu tvoří opevňovací zeď, která kdysi chránila území historického Nového města, z dalších stran areál ohraničují ulice Na Slupi a Horská.

 

ALBERTOV RENTAL APARTMENTS

Díky výborné poloze v centru města budete mít z Vašeho bytu v Albertov Rental Apartments vše na dosah ruky. Kvalita poskytovaných služeb, blízkost centra města, sousedství historické památky Vyšehradu i jedinečnost prostředí - to vše vytváří místo pro pohodlný a spokojený život.

Pražský hrad

Pražský hrad je tradiční sídlo panovníků českých zemí a od roku 1918 sídlem prezidenta republiky. Historie hradu sahá až do 9. Století, kdy bylo založeno první hradiště. Pražský hrad je nejnavštěvovanější památkou Prahy.

Albertov
Pražský hrad
Tram. 18 20 min | 5 km
Karlův Most

Je nejvýznamnější historickou památkou Prahy. Karlův most, pocházející z roku 1402, je druhý nejstarší dochovaný most v Čechách. Obě strany mostu lemuje celkem 30 soch převážně z 18. století. Na obou koncích mostu jsou dominantní mostní věže - na západním konci je to dvojice Malostranských mosteckých věží a na východním konci Staroměstská mostecká věž.

Albertov
Karlovy Lázně
Tram. 18 10 min | 2 km
Obecní dům

Obecní dům je nejvýznamnější secesní památkou Prahy, vystavěný v létech 1905-1912. Spolu s Prašnou bránou v jeho těsném sousedství tvoří začátek tak zvané Královské cesty, vinoucí se celým centrem historické Prahy až na Pražský Hrad.

Albertov Karlovo
nám. Nám. Republiky
Tram, Metro B 15 min | 3 km
Letiště Václava Havla

Pražské Ruzyňské letiště je pravou spojnicí metropole s celým světem. Nedlouhá cesta mezi letištěm a Albertov Rental Apartments vám nezabere více než 20 minut pokud pojedete autem, nebo ne více než 50 minut veřejnou dopravou.

Albertov Dejvická
Letiště Vác. Havla
Tram, Metro, Bus 40 min | 17 km
Tančící dům

Tančící dům navrhl Vlado Milunić spolu s Frankem O. Gehrym. Tato stavba rozpoutala nejrozsáhlejší veřejnou diskuzi o architektuře v Praze. Tančící dům dostal jedno z ocenění v kategorii designu v anketě amerického Time. V českém časopisu Architekt se dostal mezi pět nejvýznamnějších českých staveb 90. let. V budově jsou kanceláře, luxusní kavárna a restaurace.

Albertov
Jiráskovo Náměstí
Tram. 18 7 min | 1.5 km
Václavské náměstí

Václavské náměstí je společen- ským centrem Prahy, které bylo v minulosti svědkem mnoha významných historických událostí v dějinách ČR. V současné době téměř 700m délky náměstí lemují nejznámější obchody a restaurace. Nepřehlédnutelnou dominantou Václavského náměstí je budova Národního muzea spolu s jezdeckou sochou Svatého Václava od J.V. Myslbeka.

Albertov
Václavské Náměstí
Tram. 24 15 min | 3 km
Vyšehrad

Historická památka Vyšehrad se nachází v těsné blízkosti Albertov Rental Apartments a dotváří tak jedinečnou atmosféru místa pro bydlení. Z Vyšehradu se nabízí unikátní výhled na panorama Prahy a spolu s přilehlým parkem tvoří jedinečné místo pro relaxaci a odpočinek.

Pěšky
15 min | 3 km
Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí je pravým centrem metropole i historického centra. Spolu s historickou radnicí, Týnským chrámem, Palácem Kinských a kostelem sv. Mikuláše tvoří vyhledávané místo pro všechny návštěvníky Prahy.

Albertov
Staroměstská
Tram. 18 7 min | 1.5 km

Jak se dostanete na Albertov?

Autem - Pokud přijíždíte po magistrále, odbočte do Žitné ulice, za Karlovým náměstím odbočte doleva, pokračujte rovně Vyšehradskou a na semaforech opět rovně do ulice Na Slupi. Pokud přijíždíte od Vltavy, odbočte z Rašínova nábřeží do Svobodovy ulice a na druhých semaforech zahněte doprava do ulice Na Slupi. Albertov Rental Apartments pronájem bytu Praha bude po vaší levé ruce. Pokud přijíždíte od Ostrčilova náměstí, pokračujte ulicí Na Slupi směrem do centra. Areál Albertov Rental Apartments budete mít po pravé straně. Součástí areálu je podzemní parkoviště pro více než 300 vozů, vjezd do podzemního parkoviště se nachází v ulici Na Slupi.

MHD - V bezprostřední blízkosti Albertov Rental Apartments se nachází tramvajová zastávka Albertov, která umožňuje linkami č. 7, 14, 18 a 24 rychlé spojení do centra města. Cesta tramvají na Karlovo náměstí nebo Palackého náměstí trvá přibližně čtyři minuty, zde najdete i nejbližší stanici metra (trasa B).


Detailní mapa: Praha 2 - Albertov

mapa lokality

 

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.