Pronájem apartmánů Praha

V rámci naší nabídky na pronájmy apartmánů v městské části Praha 2, v rezidenčním areálu Albertov Rental Apartments, jsme pro Vás připravili virtuální prohlídku apartmánů a několik ilustračních fotografií zobrazujících luxusní apartmány a jejich interiéry, dále exteriéry komplexu a v neposlední řadě okolí areálu, kde se jedinečné apartmány Praha nacházejí.

Apartmány v Praze bez realitky

Komplex šesti budov pro pronájmy apartmánů na Albertově (Praha 2) přináší myšlenku nájemního bydlení včetně rozsáhlých služeb a zázemí. Představuje naši filosofii bydlení – filosofii uzavřeného, bezpečného a klidného areálu a koncept neopakovatelného prostředí historického okolí rezidenčního nájemního komplexu (prostředí staré Prahy). Sadové a zahradnické úpravy areálu samotného patří mezi nejpečlivěji realizované v rámci všech developerských projektů v Praze. Celek doplňuje komplexnost služeb s malým vnitřním obchodním centrem.

Apartmány Praha Albertov skýtají unikátní spojení výhod centra města a zároveň klidnější lokality. Masiv Vyšehradu, který se nad areálem tyčí, nabízí se svými parky naprosto ojedinělou možnost procházek a sportovních aktivit, blízkost a dostupnost centra Prahy naopak umožňuje maximální kulturní vyžití.

Luxusní apartmány Praha

Apartmány samotné jsou pak z pohledu běžného standardu zařízeny luxusní výbavou – vysokorychlostní internet, TV se satelitem s několika stovkami kanálů, plně zařízená kuchyně včetně myčky, elektrické trouby a mikrovlnné trouby, pračka se sušičkou a kvalitní nábytek v moderním designu pro kvalitní život i v apartmánu k pronájmu. Apartmány Praha Albertov Vám poskytnou veškerý komfort a pocit útulného, bezpečného domova, navíc s pohodlím hotelu.

Podívejte se na naši nabídku krátkodobých pronájmů. Pokud chcete zůstat déle, vyuzžijte naší nabídku dlouhodobých pronájmů.

Apartmány Albertov v Praze
Apartmány v Praze na Albertově
Apartmány Praha

Apartmány Praha Albertov - výhody

  • Uzavřený rezidenční areál s apartmány na pronájem bez provize v romantické, tiché části Prahy
  • Moderní kompletně vybavené apartmány s připojením k internetu, LCD TV, myčkou, pračkou, sušičkou
  • Vynikající služby v okolí - obchodní centrum nabízí vše co potřebujete na jednom místě
  • Klidný a bezpečný domov monitorovaný kamerami a s podzemním parkovacím stáním
  • Apartmány Praha Albertov nabízí to nejlepší místo pro život v Praze
Praha Albertov

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.